WOŚP`2019

W sumie zebraliśmy 2626,23gr!!!

To piękny wynik. Piękni My!!!!

Podsumowanie Kiermaszu Świątecznego 2018!

Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem w Naszej szkole po raz kolejny odbył się Kiermasz Świąteczny.

Nasi nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice obudzili drzemiące w nich niesamowite talenty. Na stoiskach mogliśmy podziwiać piękne dzieła plastyczne. Kosztowaliśmy także aromatycznych, pysznych,  własnoręcznie przygotowanych łakoci. Hitem świątecznego sezonu okazały się krasnale, stroiki oraz wieńce. Jak co roku dużą popularnością cieszyły się również aniołki i bombki.

Serdecznie dziękujemy tym Rodzicom i Uczniom, którzy z zaangażowaniem przygotowali ozdoby i wypieki, współpracowali z nauczycielami oraz koordynatorem Kiermaszu, a także zadbali o to, by wyniki sprzedaży pozwoliły pobić zeszłoroczny rekord i… UDAŁO SIĘ!

Cały dochód, czyli 2870 zł zostanie przeznaczony na zakup szafek indywidualnych dla dzieci.

NPRCz – podsumowanie konkursów

W dniu 21 grudnia 2018r. wręczono nagrody uczniom biorącym udział w konkursach organizowanych w związku z realizacją w naszej szkole Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie oraz aktywny udział w projekcie oraz akcjach i konkursach. Zwycięzcom gratulujemy!

Konkurs „Najładniejszy strój bajkowy”

1. Nicole Górska kl. IVa
  2. Aleksandra Zagórowska kl. IVa
  3. Amelia Zagozda kl. IVa

Konkurs „Bohater książki w szkolnej rzeczywistości”

1. Natalia Kolczok kl. IVc
  2. Julia Grochacka kl. IVa
  3. Paulina Wiśniewska kl. IVa

Konkurs plastyczny „Ilustracja do ulubionej baśni”

1. Michał Zebranowski kl. Vc
  2. Alicja Zagozda kl. Ia
  3. Krystian Ososiński kl. IVb

Konkurs fotograficzny „Z książką mi do twarzy”

1. Krystian Ososiński kl. IVb
  2. Amelia Zagozda kl. IVa
  3. Alicja Zagozda kl. Ia

Konkurs frazeologiczny „W krainie ukrytych znaczeń”

1. Zuzanna Woźniczka kl. IVc
  2. Nicole Kowalczyk kl. IV c
  3. Oliwia Bubik kl. VIa

Konkurs fotograficzny „Czytać można wszędzie”

1. Nagroda specjalna: Wiktoria Pioruńska kl. VIa

Konkurs na recenzję książki zakupionej w ramach NPRCz „Ta książka jest niesamowita- musisz ją przeczytać” Wyróżnione prace:

1. Wiktoria Adamiok kl. VIa
  2. Oliwia Bubik kl. VIa
  3. Wiktoria Pioruńska kl. VIa
  4. Weronika Koloch kl, Vc
  5. Natalia Janik kl. Vc

Superkoderzy składają mBot

19 grudnia odbyło się kolejne spotkanie SuperKoderów. Kontynuowaliśmy rozpoczętą wcześniej pracę przy składaniu naszych robotów. Zgodnie z instrukcją, krok po kroku,  im bliżej końca tym nasza ciekawość była jeszcze większa…jeszcze tylko buźka…uśmiech… oczka…tył pojazdu, koła i jest. Nasz mBot. W świątecznych nastrojach przesyłamy serdeczne podziękowania za prezenty, którymi obdarował nas pomarańczowy Mikołaj.

21 STYCZNIA - DZIEŃ BABCI

22 STYCZNIA - DZIEŃ DZIADKA