BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły  wzięli udział w Biegu Niepodległości organizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego, który odbył się 24.10.2018 .Wydarzenie to miało miejsce  w Parku „Fazaniec”    i wzięło w nim udział blisko  100 uczniów. Uczestnicy , którzy stanęli na starcie Biegu Niepodległości mieli do pokonania trasę 1km  . Uczniowie uczestniczący w biegu uczcili 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty.

W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Emilia Różańska (6c), II miejsce Jenifer Mirga (VbT), III miejsce Vanessa Ośmiałowska (VIIb).

W kategorii chłopców I miejsce zdobył Ricardo Górny (VIIb), II miejsce Oliwier Krawczyk (VIIIb), III miejsce Górny Diego.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom

Organizatorzy: Beata Michalska, Anna Frączek , Kamil Rakoczy.

21 XI - Dzień Życzliwości

25 XI -  Światowy Dzień Pluszowego Misia