Bobrkowskie Oskarki 2017/2018

4 października po raz kolejny odbyła się uroczysta gala wręczenia Bobrkowskich Oskarków, tym razem jednak nietypowo, bo w jesiennej aurze.

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 57 konkursach pozaszkolnych, to powód do naszej wielkiej dumy!

Podczas gali na scenie swój talent literacki zaprezentowała Marcelina Szulc. Laureatka Wernisażu poetyckiego w Wojewódzkim Konkursie poetyckim została nagrodzona specjalną nagrodą Rady Pedagogicznej za nieustanną gotowość do pogłębiania wiedzy, rozwijania swojej osobowości oraz talentów. Fantastycznie zaprezentowała się na scenie grupa teatralna w składzie: Alex Bolka i Łukasz Kołodziej - zwycięzcy Konkursu Małych Form Teatralnych Brzechwołanki i Fredroscenki. Uśmiech na twarzach zebranych gości wzbudził natomiast występ Natalii Kolczok, zwyciężczyni konkursu Gryfno śląsko godka. Galę zakończył występ grupy, która wytańczyła III miejsce w Bytomskim Konkursie Tanecznym Bytomski rytmy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, dziękujemy bardzo rodzicom za ich wsparcie i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku szkolnym spotkamy się ponownie, ale w większym gronie i po raz kolejny zaśpiewamy We are the champions…

Lista Laureatów „BoBrkowskich oskarków” rok szkoLny 2017/2018 (pdf)

21 XI - Dzień Życzliwości

25 XI -  Światowy Dzień Pluszowego Misia