SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16

IM. MARII KONOPNICKIEJ W BYTOMIU

 Artykuły

Świetlica socjoterapeutyczna w pracowni ceramicznej MOMO.

Dnia 8 listopada, w czwartek, dzieci uczęszczające na zajęcia do świetlicy socjoterapeutycznej, wraz z panią Violą i Magdą, odwiedziły pracownię ceramiczną. Dowiedzieliśmy się skąd pochodzi glina, jak ją wydobywać ,co można z niej wykonać. Każde dziecko otrzymało glinę, zestaw narzędzi( patyczki, wałek, pieczątki, rzeczy do dekoracji) do wykonania swoich ozdób. Oprócz tego każdy z uczniów wykonał swój talerz. Teraz nasze prace zostaną wypalone w specjalnym piecu, na kolejnym spotkaniu będziemy szkliwić i kończyć nasze prace. Wszystkim bardzo się podobało, dzieci pracowały z dużym zaangażowaniem. Nie możemy doczekać się kontynuacji warsztatów.

 Galeria:)Zebrania klasowe:


klasy 1-3 poniedziałek 17.12.2018  godzinę podaje wychowawca


 klasy 4-8 czwartek 13.12.2018 godz. 15:30 

 

07:35

wschód

15:39

wtorek
11 grudnia 2018

Waldemar, Damazy

Ferie za 61 dni
Nowy Rok za 20 dni

Mapa strony

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej
w Bytomiu, ul. Rataja 3
Zalecana przeglądarka FF5+, IE8+, Opera 9.5+, Chrome
Tworzenie stron WWW dwTeam.eu