SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16

IM. MARII KONOPNICKIEJ W BYTOMIU

 Zawieszenie strajku

Szanowni Państwo!

W związku z zawieszeniem strajku przez ZNP od soboty 27.04.2019, wracamy do szkoły. Dni 29, 30 kwietnia oraz 2 maja (zgodnie z  ustaleniami z Radą Rodziców) są w naszej szkole dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Rozpoczynamy lekcje zgodnie z planem  od 06.05.2019.

Wicedyrektor szkoły
mgr Katarzyna Kowalczyk - Kaliciak

Drodzy Rodzice!

Drodzy Rodzice!

W związku z brakiem rozstrzygnięć w sporze między rządem a ZNP, STRAJK NADAL TRWA. Nauczyciele powstrzymują się od pracy. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, poinformuję o tym Państwa na Librusie i przez stronę internetową szkoły.

Wicedyrektor szkoły
mgr Katarzyna Kowalczyk - Kaliciak

EGZAMINY ÓSMOLKASISTÓW

Wszystkich ósmoklasistów i ich rodziców informuję, że mimo strajku w oświacie egzaminy ósmoklasistów odbędą się zgodnie z harmonogramem:

w poniedziałek 15.04 j. polski, wtorek 16.04. matematyka, środa 17.04 j. angielski.

Każdego dnia uczniowie zgłaszają się do szkoły o godz. 8.30. Obowiązuje strój galowy. Uczeń przynosi tylko długopis/ pióro z czarnym tuszem oraz linijkę. Konieczna jest też legitymacja szkolna! Telefony uczniowie muszą zostawić w depozycie w sekretariacie- odbiorą po egzaminie.

Drodzy ósmoklasiści-zabierzcie też wiarę we własne siły, spokój, uśmiech. Będzie dobrze, ale myślcie, pracujcie i walczcie. Żadnego zadania nie zostawcie bez rozwiązania- próbujcie a w ostateczności zaznaczcie, napiszcie to, co wydaje się wam najbardziej prawdopodobne.

Do zobaczenia w poniedziałek, dyr. Dorota Żuber

OGŁOSZENIE

Szanowni Państwo Rodzice / Opiekunowie prawni naszych uczniów.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 8 kwietnia 2019r. rozpoczyna się ogólnopolski strajk nauczycieli i pracowników niepedagogicznych szkoły. Jest to dla wszystkich sytuacja kryzysowa - dla nas nauczycieli i Rodziców. Wobec powyższego zwracam się z prośbą o zrozumienie tej trudnej sytuacji. Strajk będzie polegał na powstrzymaniu się od pracy nauczycieli i obsługi. W tym czasie w szkole nie będą odbywały się żadne zajęcia dydaktyczne. Wobec powyższego, zwracam się z prośbą o wyrozumiałość i zapewnienie swoim dzieciom opieki. Ufamy, że wspólnie uda nam się przejść przez ten czas w sposób spokojny i bezpieczny.

Dyrektor

Dorota Żuber
Rozpoczynamy zapisy

do klasy I

Szkoły Podstawowej nr 16 w Bytomiu

od 11 marca – 10 maja 2019


 

 

 


 

04:29

wschód

18:54

piątek
26 kwietnia 2019

Maria, Marcelina, Marzena

Wakacje za 55 dni
Nowy Rok za 249 dni

Mapa strony

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej
w Bytomiu, ul. Rataja 3
Zalecana przeglądarka FF5+, IE8+, Opera 9.5+, Chrome
Tworzenie stron WWW dwTeam.eu