mgr Magdalena Konieczna- koordynator świetlicy socjoterapeutycznej;

absolwentka Uniwersytetu Śląskiego  Wydział Pedagogiki i Psychologii w zakresie – pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej oraz Studiów Podyplomowych w zakresie- Wiedzy o Patologii Społecznej, Profilaktyki i Socjoterapii.

W świetlicy prowadzi zajęcia socjoterapeutyczne,  wychowawcze oraz zajęcia z zakresu zdrowego stylu życia.

mgr Violetta Kempa- wychowawca świetlicy socjoterapeutycznej;

absolwentka Wyższej Szkoła Pedagogicznej  w Mysłowicach- w zakresie – pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej.

W świetlicy prowadzi zajęcia opiekuńczo- wychowawcze oraz plastyczno- techniczne.

mgr Agata Kołodziejczyk- wychowawca świetlicy socjoterapeutycznej;

absolwentka Uniwersytet Śląskiego Wydziału Pedagogiki i Psychologii w zakresie – pedagogiki socjalnej i opiekuńczej oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie- Studia Podyplomowe z zakresu romologii.

W świetlicy prowadzi zajęcia z profilaktyki uzależnień oraz zajęcia sportowe na sali gimnastycznej.

mgr Dorota Krzywonos-  wychowawca świetlicy socjoterapeutycznej;

absolwentka Wyższej Szkoła Pedagogicznej  w Mysłowicach- w zakresie – pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej oraz ukończony kurs – terapeuta zajęciowy.

W świetlicy prowadzi zajęcia opiekuńczo- wychowawcze oraz   zajęcia sportowe na sali gimnastycznej.

mgr Kornelia Matysiok- - wychowawca świetlicy socjoterapeutycznej;

absolwentka Uniwersytet Śląskiego Wydziału Pedagogiki i Psychologii w zakresie – pedagogiki socjalnej i opiekuńczej.

W świetlicy prowadzi gry i zabawy językowe oraz naukę zabaw świetlicowych.

ZEBRANIA RODZICÓW

25.X.2018 czwartek klasy 4 - 8 godz. 16.30