Zaproszenie dla rodziców klas pierwszych:)

Dyrektor szkoły przypomina, że we wrześniu,
po konsultacjach i zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego ustalono dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych, czyli wolnych
od lekcji, w tym w dniach 2 i 5 stycznia 2015.

W tych dniach na podstawie par. 6a ust 1 i 2 Rozporządzenia MENiS z dn. 18 kwietnia 2002r.
w sprawie organizacji roku szkolnego ( DzU nr 46, poz. 432 z późn. zm.) szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo – wychowawcze dla uczniów w świetlicy szkolnej
w godz. od 8:00 – 15:00
(nie jest konieczne wcześniejsze  zapisywanie)

Ponadto w związku z ustaleniem przez MEN w tym roku długiej przerwy świątecznej szkoła może zorganizować opiekę w świetlicy dla dzieci, których oboje rodziców / opiekunów prawnych pracują
i nikt z domowników nie może jej zapewnić.
Należy w takiej sytuacji pobrać u wychowawcy oświadczenie i wypełnione zwrócić nauczycielowi
do dn. 18.12.2014 do godz. 15:00

Piknik rodzinny - Oj działo się, działo!!!

Dnia 31 maja 2013r w godzinach 9-12 odbył się w naszej szkole pierwszy piknik rodzinny, na który zaproszone zostały wszystkie dzieci wraz z rodzicami, babciami, ciociami i kuzynami. Nie przestraszyła nas deszczowo-burzowa pogoda, wiatr i niska temperatura. Rozbiliśmy skarbonki i tłumnie stawiliśmy się w szkole, nad którą później zaświeciło słońce.

Atrakcji było wiele! Studio fotograficzne, salon piękności, mini zoo, małe laboratorium, studio fotograficzne, salon wróżb, mecz rugby, akademia plastyczna i wiele więcej. Dla każdego coś miłego: trochę sportu, nauka, sztuka i zabawa! Zafascynowały nas piękne, tęczowe bańki mydlane i wyposażenie wozu strażackiego. Rada Rodziców przygotowała stoisko z ciastami i przekąskami, na słodko i na słono.

Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria fantowa. Każdy los był zwycięski. Dodatkowe losowanie wywołało wielkie emocje! Towarzystwo ubezpieczeniowe Hestia ufundowało aparat cyfrowy, radny dzielnicy Bobrek pan Mirosław Podyma podarował mp4, a firma komputerowe HardCome przekazała tablet. Troje wylosowanych szczęśliwców otrzymało brawa i gratulacje, a reszta…. czeka już na przyszłoroczny piknik Smile.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizację imprezy.

PIKNIK RODZINNY

Szkoła Podstawowa nr 16 w Bytomiu Bobrku

zaprasza

31.05.2013r. od 900 - 1200

na Rodzinny Piknik  z okazji Dnia Dziecka.

Prosimy też wszystkich, którzy zechcą wspomóc materialnie,
finansowo lub organizacyjnie imprezę o :

1. nagrody w konkursach, grach
  2. słodycze
  3. propozycję zorganizowania stoiska z atrakcjami

Utalentowanych  i chętnych absolwentów zapraszamy do występów, prezentacji, wystawienia stoiska itp.

Na zgłoszenia, propozycje i dary wszelkie  czekamy do środy 29.05.2013r. (telefon 32 387-53-60 lub bezpośrednio do wuefistów lub dyrektora).

Prosimy o zabranie drobnych.    :)

11 grudnia 2018

Waldemar, Damazy