SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16

IM. MARII KONOPNICKIEJ W BYTOMIU

 Dzień nauczyciela w naszej szkole :)

W piątek 12 października aula naszej szkoły zamieniła się w krainę bajek. Małgosia (p. Anna Frączek), Jaś (p. Kamil Rakoczy), Baba Jaga (p. Beata Michalska), Czerwony Kapturek (p. Monika Giełzak- Chudziak), Złe Wróżki (p. Magda Kowalczuk i Beata Malok), Zły Wilk (p. Agata Kołodziejczyk) oraz Kuba Mroczkowski i Oliwia Bubik przenieśli nas w krainę baśni i czarów. Przedstawienie było niespodzianką dla nauczycieli i pracowników szkoły z okazji ich święta. Wybuchom śmiechu i oznakom zachwytu nie było końca. Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Szkoły życzymy cierpliwości, wytrwałości w realizacji swoich celów oraz wielu sukcesów.
Zapraszamy na fotorelację:) 

21 STYCZNIA - DZIEŃ BABCI

 

22 STYCZNIA - DZIEŃ DZIADKA

07:35

wschód

16:14

sobota
19 stycznia 2019

Marta, Henryk, Mariusz

Ferie za 22 dni
Nowy Rok za 346 dni

Mapa strony

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej
w Bytomiu, ul. Rataja 3
Zalecana przeglądarka FF5+, IE8+, Opera 9.5+, Chrome
Tworzenie stron WWW dwTeam.eu