SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16

IM. MARII KONOPNICKIEJ W BYTOMIU

 „Dzień Rodziny IIb”

W czwartek klasa II b uroczyście świętowała Dzień Rodziny. Najbliższe dzieciom osoby licznie zaszczyciły swoją obecnością naszą imprezę. Wzruszeń i śmiechów, towarzyszących występom małych artystów, nie było końca. A słodki poczęstunek był nagrodą za wysiłek włożony w przygotowania. Jeszcze raz wszystkim obecnym tego dnia serdecznie dziękuję i już zapraszam do świętowania w przyszłym roku.

 

Wiosenne fantazje II b

W tym roku klasa II b przywitała Panią Wiosnę przepysznymi kanapkami z nowalijkami. Poznaliśmy czym jest przepis oraz wyczarowaliśmy  rozkoszną dla podniebienia pastę jajeczną. Brzuszki były pełne i zadowolone, lecz na szczęście zostało nam jeszcze sporo sił na  wspólną piosenkę "Marzec".

 

 

 

 

 

Mikołajki pełne życzliwości 4a

Dziś do naszej klasy zawitał Mikołaj. Przyniósł nam piękne podarki: świąteczne kubeczki pełne łakoci. Nic tak nie raduje w mglisty dzień jak puste kalorie spożywane z przyjaciółmi :)

Postanowiliśmy podzielić się radością i wykonaliśmy kartki świąteczne dla dwóch chorych chłopców, których bardzo cieszą wysyłane do nich listy. Taki bezinteresowny gest w ramach szkolnych obchodów Dnia Życzliwości. Polecamy wszystkim :)

Foto relacja:)

Kronika z życia klasy 4a

Klasa 4a dostała piękny prezent na pamiątkę od uczącej w klasach 1-3 pani Aleksandry Jasickiej. Jest to prowadzona od pierwszych dni szkoły KRONIKA pełna pamiątkowych zdjęć i notatek z najważniejszych wydarzeń.  Zachwyciła rodziców na zebraniu i uczniów , którzy obejrzeli ją na godzinie wychowawczej. Czwartoklasiści postanowili, że będą kontynuować prowadzenie kroniki.

Foto:)ZEBRANIA RODZICÓW

 
25.X.2018 czwartek klasy 4 - 8 godz. 16.30


29.X.2018 poniedziałek klasy 1 - 3 godz. 15.30

06:21

wschód

16:35

wtorek
23 października 2018

Marleny, Edwarda, Seweryna

Ferie za 110 dni
Nowy Rok za 69 dni

Mapa strony

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej
w Bytomiu, ul. Rataja 3
Zalecana przeglądarka FF5+, IE8+, Opera 9.5+, Chrome
Tworzenie stron WWW dwTeam.eu