Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych VULCAN
Data: 5 czerwca 2020r.
Autor: Administrator

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych rozpoczyna się 15.06 i będzie trwała do 10.07. 2020. Proces naboru w województwie śląskim będzie się odbywał elektronicznie na platformie firmy Vulcan. Obecnie nie można jeszcze zakładać konta i generować zgłoszeń do szkół, ale można przeglądać oferty z całego województwa.

LINK do rekrutacji: https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/

Na stronie w zakładce pliki do pobrania znajduje się bardzo obszerna instrukcja zakładania konta, logowania, przesyłania i składania dokumentów. Zachęcam uczniów i rodziców do skorzystania z możliwości szkolenia internetowego- instrukcji do rekrutacji. W dn. 09.06 o godz. 14 na YouTube firma Vulcan zaprezentuje online jak założyć konto, wypełnić i przesłać formularz rekrutacyjny.

LINK do filmu https://youtu.be/2cRjtr30HZc

Życzę trafnego wyboru i powodzenia w dostaniu się do wybranej szkoły. Trzymam za Was kciuki na egzaminach!

Dorota Żuber- doradca zawodowy

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej w Bytomiu, ul. Rataja 3