Międzynarodowy Projekt Czytelniczy
Data: 2 października 2020r.
Autor: Administrator

Cześć to my pierwszaki!

Od 1 października udamy się w niezwykłą, bajkową podróż do krainy bajek, wartości i dziecięcej wyobraźni. A wszystko to w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego “Magiczna moc bajek”, do którego przystapiliśmy w tym roku szkolnym. Nasza Pani mówi, że dzięki czytaniu bajek możemy lepiej rozwijać się i zdobywać wiedzę. Pomoże nam w tym wychowawczyni, rodzice oraz nasz nowy, bajkowy przyjaciel – Fenek, którego poznaliśmy podczas dzisiejszych zajęć. Fenek zabierze nas w świat wartości oraz pomoże rozwinąć wyobraźnię. Dziś dowiedzieliśmy się czym jest szacunek, dlaczego powinniśmy szanować innych ludzi oraz cudzą własność. Naszym specjalnym gościem była pani dyrektor Krystyna Matejczyk, która przybliżyła nam postać Fenka i jego rodzinę podczas głośnego czytania. Zapowiada się wielka przygoda! Już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań z Fenkiem. Tymczasem zapraszamy do fotorelacji.

                                                                                        Uczniowie klasy I a

Galeria:)

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej w Bytomiu, ul. Rataja 3
Skip to content