Świetlicy 2024/2025

Zabawa sztuką 2024/2025

Data: 07 października 2024r.

Z radością informujemy, że w tym roku szkolnym nasza świetlica przystąpiła po raz kolejny do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa sztuką”. Projekt dedykowany jest między innymi dla uczniów uczęszczających do świetlicy. To niepowtarzalny projekt, który dostosowany jest do potrzeb i możliwości dzieci, w tym tych o specjalnych potrzebach edukacyjnych. To innowacyjne połączenie sztuki z kompetencjami kluczowymi, a wszystko w duchu pedagogiki Froebla. Ten projekt daje nauczycielom szansę na to, żeby zapoznać dzieci z różnymi dziełami sztuki i technikami plastycznymi, Projekt łączy zabawę z nauką, uczy współpracy i współdziałania w grupie.