„Koronawirus. Książka dla dzieci”
Data: 28 kwietnia 2020r.
Autor: Administrator

Polecamy dzisiaj publikację wydawnictwa „Poradnia K”: „Koronawirus. Książka dla dzieci” , Jest to przewodnik dla dzieci i rodziców. Zawiera odpowiedzi na pytania, z którymi się dziś spotykamy: „Co to jest koronawirus?”, „Jak się można zarazić?”, „Co się stanie, jeśli złapiesz koronawirusa?”, „Dlaczego część miejsc, do których chodzimy, jest teraz zamknięta?”, „Co mogę zrobić, żeby pomóc”?

Wydawnictwo „Poradnia K” włączyło się do akcji brytyjskiego wydawnictwa Nosy Crow, którego publikację „Koronawirus. Książka dla dzieci” wydano i przetłumaczono w ekspresowym tempie na kilkadziesiąt języków.

Link do książeczki w formacie PDF:

https://poradniak.kylos.pl/poradniak/Koronawirus_Ksiazka_dla_dzieci_w2.pdf

Link do strony wydawnictwa:

https://sklep.poradniak.pl/blog/aktualnosci/koronawirus-ksiazka-dla-dzieci-pobierz-za-darmo?fbclid=IwAR3H-zj9xCa3f-qPOLz3iT6TxctTSTUrjzbVS8_cFX4Oym1X6gVNK10YLK8

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej w Bytomiu, ul. Rataja 3
Skip to content