Świetlicowa niespodzianka na Dzień Dziecka
Data: 29 maja 2020r.
Autor: Administrator

Kliknij na obrazek

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Nie widzimy się w szkole  już kilka tygodni, ale wszyscy działamy zdalnie, aby pomóc wam w nauce i wnieść do waszego życia trochę rozrywki. Właśnie oddajemy w wasze ręce nasz prezent- strefę rozrywki przygotowywaną od dawna przez wychowawców świetlicy szkolnej. Znajdziecie tu tajemnicze i ekscytujące escape room, czyli pokoje zagadek. Aby się z nich wydostać, musicie się wykazać spostrzegawczością, sprytem i udowodnić, że wiedza nie ma dla was tajemnic. Zobaczcie  np. czy potraficie wyjść z pustej szkoły ( link na końcu). Rozwiązywanie  zagadek, quizów, pokonywanie labiryntów to świetne wyzwanie.  Dla artystów  przygotowałyśmy np. wirtualną tablicę do rysowania lub piosenki do rodzinnego śpiewania, dla lubiących filmy m.in. „ Magiczne drzewo”. Będzie też coś dla małych kucharzy i miłośników czytania.

Całą strefę rozrywki znajdziecie na stronie głównej w zakładce świetlica. Wiele atrakcji wymyśliłyśmy i przygotowałyśmy same, inne wyszukałyśmy w sieci. Klikajcie śmiało. Postaramy się co jakiś czas dokładać coś nowego.

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam beczki śmiechu, góry prezentów, paczki dobrych przyjaciół, zdrowia, udanych wakacji wolnych od wirusów.

Pozdrawiamy wszystkich uczniów, a szczególnie dzieci świetlicowe!

Zespół świetlicy: M. Łukawska, V. Kempa, M. Konieczna, B. Kowalska, D. Krzywonos, D. Żuber

Escape room „ W pustej szkole”- link

Strefa rozrywki – link 

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej w Bytomiu, ul. Rataja 3
Skip to content