Zaproszenie
Data: 22 czerwca 2020r.
Autor: Administrator

Witajcie moi kochani! W imieniu księdza proboszcza i katechetów naszej szkoły, chciałam bardzo serdecznie zaprosić wszystkich uczniów wraz z rodzinami oraz całe grono pedagogiczne na Mszę świętą kończącą bieżący rok szkolny i katechetyczny. Pragniemy podziękować Dobremu Bogu za Jego dary i za to, że mimo trudnego czasu, udało nam się dotrwać do końca. Chcemy również prosić o wspaniałe i bezpieczne wakacje. Msza święta odbędzie się w czwartek 25 czerwca o godz: 18:00 w parafii Świętej Rodziny w Bobrku. Podczas Mszy będą wręczane podziękowania i wyróżnienia dla uczniów szczególnie angażujących się na lekcjach religii w roku szkolnym 2019/2020. Do zobaczenia!

Katechetka Justyna Staś

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej w Bytomiu, ul. Rataja 3