AKCJA REKRUTACJA
Data: 7 maja 2021r.
Autor: Administrator

Firma VULCAN  zaprasza na wydarzenie na żywo, na którym zaprezentuje działanie systemu naboru elektronicznego do szkół ponadpodstawowych. Podczas prezentacji zostanie przedstawiony tegoroczny harmonogram naboru, proces wyboru placówek, podpisywanie elektroniczne wniosku oraz inne czynności działania systemu.

Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00, będzie trwać maksymalnie 90 minut.  Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.

Adres strony rozprowadzającej:  https://www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja

Wydarzenie skierowane jest do uczniów klas VIII oraz ich rodziców, zapraszamy również uczniów klas VII.

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej w Bytomiu, ul. Rataja 3
Skip to content