Mistrz Warcabów
Data: 26 października 2021r.
Autor: Administrator

25 października w naszej świetlicy odbyła się X edycja Turnieju o tytuł „Mistrza Gry w Warcaby”. Dlaczego warcaby? Ponieważ to gra towarzyska o walorach edukacyjnych, która rozwija inteligencję, zdolności twórcze, wycisza, mobilizuje do koncentracji uwagi.

Konkurs miał na celu wyłonienie „Mistrza Warcabów”, a także popularyzację zabawowej formy spędzania wolnego czasu. Skierowany był do uczniów uczęszczających do pobliskich świetlic.

W konkursie brały udział: SP nr 21, SP nr 6, SP nr 4, SP nr 54, SP nr 16.

Przed przystąpieniem do gry zawodnicy zostali zapoznani z regułami konkursu. Pomimo naturalnego współzawodnictwa i narastających emocji, które niewątpliwie towarzyszyły zawodnikom, rozgrywki warcabowe przebiegły w miłej i przyjaznej atmosferze.

Tytuł „Mistrza Warcabów” zdobył Tomasz Solich ze Szkoły Podstawowej nr 4 .

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!
Galeria:)

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej w Bytomiu, ul. Rataja 3
Skip to content