Podsumowanie projektów w świetlicy szkolnej
Data: 7 czerwca 2022r.

W roku szkolnym 2021/2022 świetlica szkolna realizowała projekty „Zabawa sztuką” oraz „Lekturki spod chmurki”.

Uczestnikami projektów byli uczniowie klas I – III.

Dzieci wykazały się niezwykłą aktywnością i kreatywnością, bardzo chętnie brały udział w zajęciach

Projekty  były czasem spędzonym na dobrej zabawie i poszerzaniu wiedzy oraz zdobywaniu nowych doświadczeń. Zachęciły dzieci do twórczej aktywności i ekspresji  oraz dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń i emocji.

Uczniowie poznali wielu bohaterów książek,  ich przygody, uzupełniali lekturniki, tworzyli do nich własne ilustracje.

Projekty spełniły swoje zadania, zwiększyły zainteresowanie i zaangażowanie dzieci w aktywność plastyczną, pobudziły ich wyobraźnię, kreatywność oraz uwrażliwiły na sztukę i literaturę.

Dzięki zaangażowaniu i pracy dzieci świetlica zdobyła dwa kolejne certyfikaty.